Opinie, wrażenia, przemyślenia


Jeśli masz ochotę podzielić się swoją opinią, możesz to uczynić tutaj. Czy pytania testowe są dla Ciebie zrozumiałe? Czy są jednoznacznie sformułowane? Czy nad którymś musiałeś/musiałaś się dłużej zastanowić? Czy wyniki są zgodne z Twoimi własnymi odczuciami? Czy wolisz testy dłuższe lub krótsze? A nasunęło Ci się coś zupełnie innego co po prostu chcesz wyrazić albo też masz ochotę napisać coś o sobie i ciekawych cechach swojego charakteru. Wszystko to możesz uczynić w komentarzu.

51 thoughts on “Opinie, wrażenia, przemyślenia”

 1. „Lider zespołu, partii politycznej, wojskowy, sędzia, prawnik, policjant, detektyw, doradca finansowy, nauczyciel, reprezentant handlowy, kierownik projektu, administrator i inne.”

  :\ CAŁKOWICIE SIĘ NIE ZGADZA z moimi predyspozycjami…
  test powinien uwzględniać doświadczenia zawodowe, zainteresowania i marzenia…
  myślałam, że będzie coś w stylu architektki, dekoratorki, nauczycielki, opiekuna, biologa, zoologa…

  wprawdzie kiedyś bardzo chciałam BARDZO pracować w wojsku czy policji ale mnie nie przyjęli, bo mój profil psychologiczny nie odpowiada…

  chętnie wezmę udział w teście jeśli będzie bardziej dopracowany…

 2. W moim przypadku wynik testu był dość trafny. Podoba mi się też to, że były to zwykłe pytania, dzięki czemu, w przeciwieństwie do większości tego typu testów, nie było z góry narzuconych 6 profilów.

 3. Jestem zaskoczona, że tak mała liczba pytań dała tak trafną odwpowiedź. I zawód – świadomie wybrany i wykonywany od 25 lat też się spawdził!

 4. Coś szwankuje. Odsyła do zaznaczenia odpowiedzi na wszystkie pytania, mimo, że wszystkie są wypełnione. Strata czasu.

 5. Uważam, że test jest krótki i zwięzły. Rozwiał moje wątpliwosci dotyczace wyboru zawodu 🙂 wynik wyszedł identyczny jak w innych, duzo dłuższych testach, dziekuje 😛

 6. Test krótki. Może za mało szczegółowy i dokładny i dlatego w moim przypadku średnio się sprawdził.. Pisało, że INFP i introwertyk, a naprawdę INFJ i flegmatyk.

 7. Nie sprawdziło się w ogóle… Wyszło mi, że mogłabym być politykiem, co nie ma w sobie ani grama prawdy… Jestem bardziej ścisłowcem, nie interesuję się humanistyką…

 8. Test się sprawdził nawet co do wyboru zawodu: psycholog, chociaż w trakcie studiów stwierdziłam, że to jednak nie dla mnie. Wychodzi na to, że powinnam się skupić na tej artystycznej części moich talentów 😉

 9. Fajne pytania, myślę, że dobrze sformułowane. Świetnie, że jest darmowy. Mam nadzieję, że pomoże mi w ogarnieciu się.

 10. Kompletnie się nie sprawdziło, ani zainteresowania, zawody ani osobowość nie zostały dobrze dopasowane. Zgodność z danym profilem to 3%, moim zdaniem trochę za mało, by dawać go jako główny. Mało wiarygodny test, szkoda, bo fajnie się rozwiązywało.

 11. U mnie się nie zgadza. Wskazało na ekstrawertyka, czego jestem kompletnym przeciwieństwem. I lidera/przewodnika, choć nienawidzę podejmować decyzji ani działać szybko. Może zbyt mało pytań, w każdym razie wynik niewiarygodny.

 12. W podsumowaniu wyskoczyły mi zawody artystyczne. I to się akurat sprawdziło, reszta nie. Nie chcę pracować z dziećmi, bo się nie nadaję – brak cierpliwości, poza tym kobieta z natury opiekuńcza zrobi to lepiej, ani też nauczycielem, bo nie cierpię szkoły. Także wynik trafny w 50%

 13. Test świetne mnie opisuje… niemniej mnogość zawodów nie ułatwia sprawy… chciałam się dookreślić, sprecyzować co mi pisane… a tu wybór ogromniasty

 14. Jeśli idzie o osobowość to trafny, ale jeśli chodzi o dopasowanie procentowe to jest to jakieś nieporozumienie.
  Chociaż…, może faktycznie nie pasuję (albo bardzo słabo) do tej osobowości którą zarówno w tym, jak i w innych testach mi pokazywano? Sam nie wiem. :/

 15. Wynik testu absolutnym zaprzeczeniem moich predyspozycji zawodowych. Za mało pytań aby określić jakieś cechy. Ogólnikowy i mało precyzyjny. Zaznaczam, że w swojej pracy zawodowej wypełniłam kilka profesjonalnych, o randze międzynarodowej testów. zapewniam, że wynik był odmienny. Test i jego wynik w niczym nie pomaga, może wnosić chaos i dezorientację.

 16. Test był krótki, jednakże ciekawy i jak najbardziej trafny względem opisu mojej osoby.Jeśli chodzi o zawody, z kilku podanych dwa może trzy byłyby dla mnie dobre.

 17. Test jest bardzo krótki i szybki w porównaniu z innymi. Za to konkretny. Zawody, które mi zaproponowano są ciekawe. Myślę, że mógłbym się tam odnaleźć – pasują do mojej osobowości. Jako, że jestem raczej nieśmiały to ekstrawertyk nie do końca do mnie pasuje, ale z drugiej strony czasami przejawiam takie odważne zachowania więc mogło tak wyjść. Mimo wszystko chyba najbardziej trafny i pomocny test, jaki zrobiłem do tej pory.

 18. Zrobiłam już parę testów, wszystkie wykazywały, że jestem introwertykiem- z czym niezaprzeczalnie mogę się zgodzić. Ten jako jedyny temu zaprzeczył, cóż… Po zweryfikowaniu informacji- w moim przypadku się niestety nie sprawdził.

 19. Test jest za krótki moim zdaniem 😉 Jedyny, w którym mi wyszło, że jestem introwertykiem. We wszystkim dłuższych i anglojęzycznych wychodzi mi ekstrawertyzm i z tym się zgadzam. Reszta może być.

 20. Test mi się sprawdził pod względem opisu osobowości, ale na pewno nie pod względem proponowanych zawodów. Jako introwertyczka nie wyobrażam sobie pracy z obcymi ludźmi, mimo to dostałam zestaw z przewagą mocno społecznych zawodów: „Psycholog, psychiatra, pomoc społeczna, pisarz, kompozytor, dziennikarz śledczy, doradca, HR i inne”

 21. Zrobiłem dziś już trzeci test i w każdej odpowiedzi są zawody pokrywające się. Moim zdaniem te testy się sprawdzają.

 22. Test jest nie jednoznaczny, nie bardzo pasuje do mojego profilu, gdyż z natury jestem osobą spontaniczną, a praca, a jaką wykonuję wymusza uporządkowanie i planowanie, nie lubię sztywnych przepisów i nie wyobrażam siebie w roli prawnika.

 23. nauczyciel
  księgowa
  i pediatra
  XD
  o tych wszystkich 3 zawodach myślałam przez cały czas i myślałam, że jak zrobię test to się jakoś ukierunkuje 😉
  A jednak xd
  Znowu problem z wyborem :/

 24. Za każdym razem gdy wypełniam test wychodzi inny wynik… ale taką też mam osobowość – raz introwertyk, raz ekstrawertyk, raz na wozie, raz pod wozem. Jedyne, co się nie zmienia to zawód artysta 😀
  Dla mnie osobiście lepsze byłyby pytania z wieloma możliwościami, np. nigdy, czasem, często, zawsze. Chociaż ogólnie test jest ok 🙂

 25. Zrobiłam test z ciekawości i potwierdził moje zainteresowania oraz zawód w którym obecnie pracuję: nauczyciel, terapeuta, masażysta oraz praca z dziećmi… 🙂 Wszystko się zgadza. Polecam!

 26. To pierwszy test kiedy nie miałam żadnych zastrzeżeń do pytań. Polecam test…
  Podobnych zrobiłam już paręnaście i też był taki wynik ale myślałam że to przez tamte kiepskie testy… W sumie średnio jestem zadowolona z wyniku ale chyba musze iść w tym kierunku :))

 27. Jestem bardzo zdziwiona. Każde zdanie oddaje mój charakter. Po raz pierwszy nie mam zastrzeżeń do wyniku tego typu testu. Jednak ciężko mi będzie iść w polecanych kierunkach.. Polecam test.

 28. Zbyt krotki test aby dal poprawny wynik, robilem wiele innych, takze z anglojezycznych stron i wychodzi mi zawsze INTP a tutaj ESTJ, test nalezy dopracowac i wydluzyc.

 29. Poza faktem, że pół na pół jestem intro- i ekstrawertyczką, reszta zasadniczo trafna. Polecam.

 30. w moim przypadku test nie bardzo się sprawdził, ale może dlatego że w każdym pytaniu mi dwie odpowiedzi pasowały tak samo żadna bardziej ani mniej.

 31. Z opisem osobowości zgadzam się w dużym stopniu, natomiast wskazówki dotyczące zawodu to:
  „Doradca, konsultant personalny, trener, artysta, kompozytor, pisarz, projektant, dekorator wnętrz i inne”

  dwa pierwsze są bardzo ogólne, a pozostałe wymagają konkretnych talentów i to na wysokim poziomie, aby dały choćby cień szansy na utrzymanie.
  Nadal nie wiem co ze sobą zrobić.

 32. Test na pewno jest wiarygodny, podobny wynik (i zawody) wskazał mi test u normalnego psychologa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *