Opinie, wrażenia, przemyślenia

Jeśli masz ochotę podzielić się swoją opinią, możesz to uczynić tutaj. Czy pytania testowe są dla Ciebie zrozumiałe? Czy są jednoznacznie sformułowane? Czy nad którymś musiałeś/musiałaś się dłużej zastanowić? Czy wyniki są zgodne z Twoimi własnymi odczuciami? Czy wolisz testy dłuższe lub krótsze? A nasunęło Ci się coś zupełnie innego co po prostu chcesz wyrazić albo też masz ochotę napisać coś o sobie i ciekawych cechach swojego charakteru. Wszystko to możesz uczynić w komentarzu.Wszelkie opinie są mile widziane, negatywne oraz pozytywne. Bezapelacyjnie usuwane są komentarze obraźliwe.

Poniżej znajduje się 80 opinii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 • Wyszło mi istj, blisko, ale jestem istp.
  Polecam zrobić test na sakinorvie, jest dokładniejszy i wynik pokazuje szczegółową analizę funkcji, a nie tylko literki.

 • jakby cos to te internetowe testy na mbti sa prawie nic nie warte, lepiej poczytac sobie o funkcjach i samemu sobie okreslic, mi np wyszlo tu intj a na sakinorvie enfp, robilem tego samego dnia a przeciez to dwa przeciwienstwa lol

 • Jestem 99% INTJ a sprawdzam to od roku, więc to pewne a tu mi wyszło ISTJ. Ogólnie to słabo skonstruowane pytania, w sensie niejasne i nie było prawie nic o intuicji tylko bardziej bazowane na uczuciach w sensie coś tam było ale bardzo powierzchowne i niekonkretne. To, że ktoś jest N nie oznacza że kieruje się jedynie Ni albo Ne nawet ja, Ni dominant nie kieruje się tylko intuicją ale bardziej Ni na coś wpadnie i potem Te to kontrargumentuje i w ten sposób dochodzę do najlepszego, obiektywnego rozwiązania. Funkcje nigdy nie działają pojedynczo tylko współpracują z innymi funkcjami[no chyba, że ktoś ma gripa ale to jest niezdrowe i w ogóle wtedy działa tylko ostatnia funkcja] co daje inne efekty ,co nie pasuje do testu. Żeby pasowało powinno się pytać o rzeczy bardziej ogólne, związane z wyobraźnią i myśleniem abstrakcyjnym albo chęcią zrozumienia świata itp. Co prawda użytkownicy N mogą wykazywać takie zachowania ale nie jest to przyczyna a skutek i w takim wypadku pomyłka jest bardziej prawdopodobna. MBTI skupia się bardziej na procesie myślowym, więc pytania powinny być moim zdaniem głębsze. Najważniejsze jest to żeby zrobić jasne pytania, bo potem każdy interpretuje na własny sposób i dzieją się dziwne rzeczy

 • A ja zrobiłam sobie ten test tak o i akurat tak sie złożyło, że pracuje jednym z zawodów z listy i wiecie co ?? Bardzo lubię swoją prace ! 😀 Masakra

 • Wyszło mi że jestem ekstrawertykiem mimo że bardziej czuję się jak introwertyk. A pytania nie mają większego znaczenia do pracy i w dodatku odpowiedzi są źle skonstruowane

  • Podbijam opinię. Odpowiedzi są skonsturowane w taki sposób, że trzeba ich udzielać bardzo zero-jedynkowo. Sprawia to, że wynik może być bardzo przerysowany (i nie uwzględnia opcji mniej lub bardziej pomiędzy).

 • Absolutnie się to nie sprawdziło, jestem introwertykiem, tutaj wyszedł mi ekstrawertyk, ogólnie opis nie pasuje do mojej osoby.

 • Prawidłowy, podałem właściwe dane, byłem pod wrażeniem tego co widziałem, zupełnie inaczej niż postrzegają mnie inni w dużej istocie, nie wiedząc kim jestem, ponieważ nie okazywałem prawdziwej osobowości, tzn. kryłem się ze swoją osobą, ze spontanicznym okazywaniem uczuć. Jestem osobą chwiejną i mam czasem tak a czasem odwrotnie, i wolę pozostać sam przez pewien czas, głównie z powodu niskiego poczucia własnej wartości.

  • Introwersja jest wtedy kiedy luzie po prostu cię męczą a bycie samemu z powodu niskiego poczucia wartości nie ma z tym nic do rzeczy w sensie skutki są takie same ale przyczyny inne wsn to nie wyklucza tego, że możesz być introwertykiem ale nie tak to się diagnozuje.

 • Test wskazał zawody w których czułbym się najlepiej, ale trudno mi zdobyć takie doświadczenie…

 • Zawód który wykonuję pokrywa się z wynikami testu, natomiast w teście 16 osobowości jestem działacze m. Ogólnie wniosek jest trafny.

  • 16p robi po literkach, nie po funkcjach…
   polecam zrobic test na sakinorvie bo az mnie skreca jak slysze ze ktos w ogole bierze pod uwage 16p

 • „Lider zespołu, partii politycznej, wojskowy, sędzia, prawnik, policjant, detektyw, doradca finansowy, nauczyciel, reprezentant handlowy, kierownik projektu, administrator i inne.”

  :\ CAŁKOWICIE SIĘ NIE ZGADZA z moimi predyspozycjami…
  test powinien uwzględniać doświadczenia zawodowe, zainteresowania i marzenia…
  myślałam, że będzie coś w stylu architektki, dekoratorki, nauczycielki, opiekuna, biologa, zoologa…

  wprawdzie kiedyś bardzo chciałam BARDZO pracować w wojsku czy policji ale mnie nie przyjęli, bo mój profil psychologiczny nie odpowiada…

  chętnie wezmę udział w teście jeśli będzie bardziej dopracowany…

  • u mnie też nie trafiony, często robię różne testy a temat MBTI bardzo mnie za interesował. Wszystko wskazuje że jestem INFJ a w tym teście wyszło ISFP. Możliwe poprzez mało konkretne pytania.

 • W moim przypadku wynik testu był dość trafny. Podoba mi się też to, że były to zwykłe pytania, dzięki czemu, w przeciwieństwie do większości tego typu testów, nie było z góry narzuconych 6 profilów.

 • Jestem zaskoczona, że tak mała liczba pytań dała tak trafną odwpowiedź. I zawód – świadomie wybrany i wykonywany od 25 lat też się spawdził!

 • Coś szwankuje. Odsyła do zaznaczenia odpowiedzi na wszystkie pytania, mimo, że wszystkie są wypełnione. Strata czasu.

 • Uważam, że test jest krótki i zwięzły. Rozwiał moje wątpliwosci dotyczace wyboru zawodu 🙂 wynik wyszedł identyczny jak w innych, duzo dłuższych testach, dziekuje 😛

 • Test krótki. Może za mało szczegółowy i dokładny i dlatego w moim przypadku średnio się sprawdził.. Pisało, że INFP i introwertyk, a naprawdę INFJ i flegmatyk.

 • Nie sprawdziło się w ogóle… Wyszło mi, że mogłabym być politykiem, co nie ma w sobie ani grama prawdy… Jestem bardziej ścisłowcem, nie interesuję się humanistyką…

 • Test się sprawdził nawet co do wyboru zawodu: psycholog, chociaż w trakcie studiów stwierdziłam, że to jednak nie dla mnie. Wychodzi na to, że powinnam się skupić na tej artystycznej części moich talentów 😉

 • Fajne pytania, myślę, że dobrze sformułowane. Świetnie, że jest darmowy. Mam nadzieję, że pomoże mi w ogarnieciu się.

 • Kompletnie się nie sprawdziło, ani zainteresowania, zawody ani osobowość nie zostały dobrze dopasowane. Zgodność z danym profilem to 3%, moim zdaniem trochę za mało, by dawać go jako główny. Mało wiarygodny test, szkoda, bo fajnie się rozwiązywało.

 • U mnie się nie zgadza. Wskazało na ekstrawertyka, czego jestem kompletnym przeciwieństwem. I lidera/przewodnika, choć nienawidzę podejmować decyzji ani działać szybko. Może zbyt mało pytań, w każdym razie wynik niewiarygodny.

 • W podsumowaniu wyskoczyły mi zawody artystyczne. I to się akurat sprawdziło, reszta nie. Nie chcę pracować z dziećmi, bo się nie nadaję – brak cierpliwości, poza tym kobieta z natury opiekuńcza zrobi to lepiej, ani też nauczycielem, bo nie cierpię szkoły. Także wynik trafny w 50%

 • Test świetne mnie opisuje… niemniej mnogość zawodów nie ułatwia sprawy… chciałam się dookreślić, sprecyzować co mi pisane… a tu wybór ogromniasty

 • Jeśli idzie o osobowość to trafny, ale jeśli chodzi o dopasowanie procentowe to jest to jakieś nieporozumienie.
  Chociaż…, może faktycznie nie pasuję (albo bardzo słabo) do tej osobowości którą zarówno w tym, jak i w innych testach mi pokazywano? Sam nie wiem. :/

 • Wynik testu absolutnym zaprzeczeniem moich predyspozycji zawodowych. Za mało pytań aby określić jakieś cechy. Ogólnikowy i mało precyzyjny. Zaznaczam, że w swojej pracy zawodowej wypełniłam kilka profesjonalnych, o randze międzynarodowej testów. zapewniam, że wynik był odmienny. Test i jego wynik w niczym nie pomaga, może wnosić chaos i dezorientację.

 • Test był krótki, jednakże ciekawy i jak najbardziej trafny względem opisu mojej osoby.Jeśli chodzi o zawody, z kilku podanych dwa może trzy byłyby dla mnie dobre.

 • Test jest bardzo krótki i szybki w porównaniu z innymi. Za to konkretny. Zawody, które mi zaproponowano są ciekawe. Myślę, że mógłbym się tam odnaleźć – pasują do mojej osobowości. Jako, że jestem raczej nieśmiały to ekstrawertyk nie do końca do mnie pasuje, ale z drugiej strony czasami przejawiam takie odważne zachowania więc mogło tak wyjść. Mimo wszystko chyba najbardziej trafny i pomocny test, jaki zrobiłem do tej pory.

 • Zrobiłam już parę testów, wszystkie wykazywały, że jestem introwertykiem- z czym niezaprzeczalnie mogę się zgodzić. Ten jako jedyny temu zaprzeczył, cóż… Po zweryfikowaniu informacji- w moim przypadku się niestety nie sprawdził.

 • Test jest za krótki moim zdaniem 😉 Jedyny, w którym mi wyszło, że jestem introwertykiem. We wszystkim dłuższych i anglojęzycznych wychodzi mi ekstrawertyzm i z tym się zgadzam. Reszta może być.

 • Test mi się sprawdził pod względem opisu osobowości, ale na pewno nie pod względem proponowanych zawodów. Jako introwertyczka nie wyobrażam sobie pracy z obcymi ludźmi, mimo to dostałam zestaw z przewagą mocno społecznych zawodów: „Psycholog, psychiatra, pomoc społeczna, pisarz, kompozytor, dziennikarz śledczy, doradca, HR i inne”

 • Zrobiłem dziś już trzeci test i w każdej odpowiedzi są zawody pokrywające się. Moim zdaniem te testy się sprawdzają.

 • Test jest nie jednoznaczny, nie bardzo pasuje do mojego profilu, gdyż z natury jestem osobą spontaniczną, a praca, a jaką wykonuję wymusza uporządkowanie i planowanie, nie lubię sztywnych przepisów i nie wyobrażam siebie w roli prawnika.

 • nauczyciel
  księgowa
  i pediatra
  XD
  o tych wszystkich 3 zawodach myślałam przez cały czas i myślałam, że jak zrobię test to się jakoś ukierunkuje 😉
  A jednak xd
  Znowu problem z wyborem :/

 • Za każdym razem gdy wypełniam test wychodzi inny wynik… ale taką też mam osobowość – raz introwertyk, raz ekstrawertyk, raz na wozie, raz pod wozem. Jedyne, co się nie zmienia to zawód artysta 😀
  Dla mnie osobiście lepsze byłyby pytania z wieloma możliwościami, np. nigdy, czasem, często, zawsze. Chociaż ogólnie test jest ok 🙂

 • Zrobiłam test z ciekawości i potwierdził moje zainteresowania oraz zawód w którym obecnie pracuję: nauczyciel, terapeuta, masażysta oraz praca z dziećmi… 🙂 Wszystko się zgadza. Polecam!

 • To pierwszy test kiedy nie miałam żadnych zastrzeżeń do pytań. Polecam test…
  Podobnych zrobiłam już paręnaście i też był taki wynik ale myślałam że to przez tamte kiepskie testy… W sumie średnio jestem zadowolona z wyniku ale chyba musze iść w tym kierunku :))

 • Jestem bardzo zdziwiona. Każde zdanie oddaje mój charakter. Po raz pierwszy nie mam zastrzeżeń do wyniku tego typu testu. Jednak ciężko mi będzie iść w polecanych kierunkach.. Polecam test.

 • Zbyt krotki test aby dal poprawny wynik, robilem wiele innych, takze z anglojezycznych stron i wychodzi mi zawsze INTP a tutaj ESTJ, test nalezy dopracowac i wydluzyc.

 • Poza faktem, że pół na pół jestem intro- i ekstrawertyczką, reszta zasadniczo trafna. Polecam.

 • w moim przypadku test nie bardzo się sprawdził, ale może dlatego że w każdym pytaniu mi dwie odpowiedzi pasowały tak samo żadna bardziej ani mniej.

 • Z opisem osobowości zgadzam się w dużym stopniu, natomiast wskazówki dotyczące zawodu to:
  „Doradca, konsultant personalny, trener, artysta, kompozytor, pisarz, projektant, dekorator wnętrz i inne”

  dwa pierwsze są bardzo ogólne, a pozostałe wymagają konkretnych talentów i to na wysokim poziomie, aby dały choćby cień szansy na utrzymanie.
  Nadal nie wiem co ze sobą zrobić.

 • Test na pewno jest wiarygodny, podobny wynik (i zawody) wskazał mi test u normalnego psychologa.