Opinie, wrażenia, przemyślenia

Jeśli masz ochotę podzielić się swoją opinią, możesz to uczynić tutaj. Czy pytania testowe są dla Ciebie zrozumiałe? Czy są jednoznacznie sformułowane? Czy nad którymś musiałeś/musiałaś się dłużej zastanowić? Czy wyniki są zgodne z Twoimi własnymi odczuciami? Czy wolisz testy dłuższe lub krótsze? A nasunęło Ci się coś zupełnie innego co po prostu chcesz wyrazić albo też masz ochotę napisać coś o sobie i ciekawych cechach swojego charakteru. Wszystko to możesz uczynić w komentarzu.Wszelkie opinie są mile widziane, negatywne oraz pozytywne. Bezapelacyjnie usuwane są komentarze obraźliwe.

Poniżej znajduje się 86 opinii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 • Test na pewno jest wiarygodny, podobny wynik (i zawody) wskazał mi test u normalnego psychologa.

 • Z opisem osobowości zgadzam się w dużym stopniu, natomiast wskazówki dotyczące zawodu to:
  „Doradca, konsultant personalny, trener, artysta, kompozytor, pisarz, projektant, dekorator wnętrz i inne”

  dwa pierwsze są bardzo ogólne, a pozostałe wymagają konkretnych talentów i to na wysokim poziomie, aby dały choćby cień szansy na utrzymanie.
  Nadal nie wiem co ze sobą zrobić.

 • w moim przypadku test nie bardzo się sprawdził, ale może dlatego że w każdym pytaniu mi dwie odpowiedzi pasowały tak samo żadna bardziej ani mniej.

 • Poza faktem, że pół na pół jestem intro- i ekstrawertyczką, reszta zasadniczo trafna. Polecam.

 • Zbyt krotki test aby dal poprawny wynik, robilem wiele innych, takze z anglojezycznych stron i wychodzi mi zawsze INTP a tutaj ESTJ, test nalezy dopracowac i wydluzyc.

 • Jestem bardzo zdziwiona. Każde zdanie oddaje mój charakter. Po raz pierwszy nie mam zastrzeżeń do wyniku tego typu testu. Jednak ciężko mi będzie iść w polecanych kierunkach.. Polecam test.

 • To pierwszy test kiedy nie miałam żadnych zastrzeżeń do pytań. Polecam test…
  Podobnych zrobiłam już paręnaście i też był taki wynik ale myślałam że to przez tamte kiepskie testy… W sumie średnio jestem zadowolona z wyniku ale chyba musze iść w tym kierunku :))

 • Zrobiłam test z ciekawości i potwierdził moje zainteresowania oraz zawód w którym obecnie pracuję: nauczyciel, terapeuta, masażysta oraz praca z dziećmi… 🙂 Wszystko się zgadza. Polecam!

 • Za każdym razem gdy wypełniam test wychodzi inny wynik… ale taką też mam osobowość – raz introwertyk, raz ekstrawertyk, raz na wozie, raz pod wozem. Jedyne, co się nie zmienia to zawód artysta 😀
  Dla mnie osobiście lepsze byłyby pytania z wieloma możliwościami, np. nigdy, czasem, często, zawsze. Chociaż ogólnie test jest ok 🙂

 • nauczyciel
  księgowa
  i pediatra
  XD
  o tych wszystkich 3 zawodach myślałam przez cały czas i myślałam, że jak zrobię test to się jakoś ukierunkuje 😉
  A jednak xd
  Znowu problem z wyborem :/

 • Test jest nie jednoznaczny, nie bardzo pasuje do mojego profilu, gdyż z natury jestem osobą spontaniczną, a praca, a jaką wykonuję wymusza uporządkowanie i planowanie, nie lubię sztywnych przepisów i nie wyobrażam siebie w roli prawnika.

 • Zrobiłem dziś już trzeci test i w każdej odpowiedzi są zawody pokrywające się. Moim zdaniem te testy się sprawdzają.

 • Test mi się sprawdził pod względem opisu osobowości, ale na pewno nie pod względem proponowanych zawodów. Jako introwertyczka nie wyobrażam sobie pracy z obcymi ludźmi, mimo to dostałam zestaw z przewagą mocno społecznych zawodów: „Psycholog, psychiatra, pomoc społeczna, pisarz, kompozytor, dziennikarz śledczy, doradca, HR i inne”

 • Test jest za krótki moim zdaniem 😉 Jedyny, w którym mi wyszło, że jestem introwertykiem. We wszystkim dłuższych i anglojęzycznych wychodzi mi ekstrawertyzm i z tym się zgadzam. Reszta może być.

 • Zrobiłam już parę testów, wszystkie wykazywały, że jestem introwertykiem- z czym niezaprzeczalnie mogę się zgodzić. Ten jako jedyny temu zaprzeczył, cóż… Po zweryfikowaniu informacji- w moim przypadku się niestety nie sprawdził.

 • Test jest bardzo krótki i szybki w porównaniu z innymi. Za to konkretny. Zawody, które mi zaproponowano są ciekawe. Myślę, że mógłbym się tam odnaleźć – pasują do mojej osobowości. Jako, że jestem raczej nieśmiały to ekstrawertyk nie do końca do mnie pasuje, ale z drugiej strony czasami przejawiam takie odważne zachowania więc mogło tak wyjść. Mimo wszystko chyba najbardziej trafny i pomocny test, jaki zrobiłem do tej pory.