Opinie, wrażenia, przemyślenia

Jeśli masz ochotę podzielić się swoją opinią, możesz to uczynić tutaj. Czy pytania testowe są dla Ciebie zrozumiałe? Czy są jednoznacznie sformułowane? Czy nad którymś musiałeś/musiałaś się dłużej zastanowić? Czy wyniki są zgodne z Twoimi własnymi odczuciami? Czy wolisz testy dłuższe lub krótsze? A nasunęło Ci się coś zupełnie innego co po prostu chcesz wyrazić albo też masz ochotę napisać coś o sobie i ciekawych cechach swojego charakteru. Wszystko to możesz uczynić w komentarzu.Wszelkie opinie są mile widziane, negatywne oraz pozytywne. Bezapelacyjnie usuwane są komentarze obraźliwe.

Poniżej znajduje się 86 opinii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 • Test był krótki, jednakże ciekawy i jak najbardziej trafny względem opisu mojej osoby.Jeśli chodzi o zawody, z kilku podanych dwa może trzy byłyby dla mnie dobre.

 • Wynik testu absolutnym zaprzeczeniem moich predyspozycji zawodowych. Za mało pytań aby określić jakieś cechy. Ogólnikowy i mało precyzyjny. Zaznaczam, że w swojej pracy zawodowej wypełniłam kilka profesjonalnych, o randze międzynarodowej testów. zapewniam, że wynik był odmienny. Test i jego wynik w niczym nie pomaga, może wnosić chaos i dezorientację.

 • Jeśli idzie o osobowość to trafny, ale jeśli chodzi o dopasowanie procentowe to jest to jakieś nieporozumienie.
  Chociaż…, może faktycznie nie pasuję (albo bardzo słabo) do tej osobowości którą zarówno w tym, jak i w innych testach mi pokazywano? Sam nie wiem. :/

 • Test świetne mnie opisuje… niemniej mnogość zawodów nie ułatwia sprawy… chciałam się dookreślić, sprecyzować co mi pisane… a tu wybór ogromniasty

 • W podsumowaniu wyskoczyły mi zawody artystyczne. I to się akurat sprawdziło, reszta nie. Nie chcę pracować z dziećmi, bo się nie nadaję – brak cierpliwości, poza tym kobieta z natury opiekuńcza zrobi to lepiej, ani też nauczycielem, bo nie cierpię szkoły. Także wynik trafny w 50%

 • U mnie się nie zgadza. Wskazało na ekstrawertyka, czego jestem kompletnym przeciwieństwem. I lidera/przewodnika, choć nienawidzę podejmować decyzji ani działać szybko. Może zbyt mało pytań, w każdym razie wynik niewiarygodny.

 • Kompletnie się nie sprawdziło, ani zainteresowania, zawody ani osobowość nie zostały dobrze dopasowane. Zgodność z danym profilem to 3%, moim zdaniem trochę za mało, by dawać go jako główny. Mało wiarygodny test, szkoda, bo fajnie się rozwiązywało.

 • Fajne pytania, myślę, że dobrze sformułowane. Świetnie, że jest darmowy. Mam nadzieję, że pomoże mi w ogarnieciu się.

 • Test się sprawdził nawet co do wyboru zawodu: psycholog, chociaż w trakcie studiów stwierdziłam, że to jednak nie dla mnie. Wychodzi na to, że powinnam się skupić na tej artystycznej części moich talentów 😉

 • Nie sprawdziło się w ogóle… Wyszło mi, że mogłabym być politykiem, co nie ma w sobie ani grama prawdy… Jestem bardziej ścisłowcem, nie interesuję się humanistyką…

 • Test krótki. Może za mało szczegółowy i dokładny i dlatego w moim przypadku średnio się sprawdził.. Pisało, że INFP i introwertyk, a naprawdę INFJ i flegmatyk.

 • Uważam, że test jest krótki i zwięzły. Rozwiał moje wątpliwosci dotyczace wyboru zawodu 🙂 wynik wyszedł identyczny jak w innych, duzo dłuższych testach, dziekuje 😛

 • Coś szwankuje. Odsyła do zaznaczenia odpowiedzi na wszystkie pytania, mimo, że wszystkie są wypełnione. Strata czasu.

 • Jestem zaskoczona, że tak mała liczba pytań dała tak trafną odwpowiedź. I zawód – świadomie wybrany i wykonywany od 25 lat też się spawdził!

 • W moim przypadku wynik testu był dość trafny. Podoba mi się też to, że były to zwykłe pytania, dzięki czemu, w przeciwieństwie do większości tego typu testów, nie było z góry narzuconych 6 profilów.

  • u mnie też nie trafiony, często robię różne testy a temat MBTI bardzo mnie za interesował. Wszystko wskazuje że jestem INFJ a w tym teście wyszło ISFP. Możliwe poprzez mało konkretne pytania.

 • „Lider zespołu, partii politycznej, wojskowy, sędzia, prawnik, policjant, detektyw, doradca finansowy, nauczyciel, reprezentant handlowy, kierownik projektu, administrator i inne.”

  :\ CAŁKOWICIE SIĘ NIE ZGADZA z moimi predyspozycjami…
  test powinien uwzględniać doświadczenia zawodowe, zainteresowania i marzenia…
  myślałam, że będzie coś w stylu architektki, dekoratorki, nauczycielki, opiekuna, biologa, zoologa…

  wprawdzie kiedyś bardzo chciałam BARDZO pracować w wojsku czy policji ale mnie nie przyjęli, bo mój profil psychologiczny nie odpowiada…

  chętnie wezmę udział w teście jeśli będzie bardziej dopracowany…

 • Zawód który wykonuję pokrywa się z wynikami testu, natomiast w teście 16 osobowości jestem działacze m. Ogólnie wniosek jest trafny.

  • 16p robi po literkach, nie po funkcjach…
   polecam zrobic test na sakinorvie bo az mnie skreca jak slysze ze ktos w ogole bierze pod uwage 16p

 • Test wskazał zawody w których czułbym się najlepiej, ale trudno mi zdobyć takie doświadczenie…

 • Prawidłowy, podałem właściwe dane, byłem pod wrażeniem tego co widziałem, zupełnie inaczej niż postrzegają mnie inni w dużej istocie, nie wiedząc kim jestem, ponieważ nie okazywałem prawdziwej osobowości, tzn. kryłem się ze swoją osobą, ze spontanicznym okazywaniem uczuć. Jestem osobą chwiejną i mam czasem tak a czasem odwrotnie, i wolę pozostać sam przez pewien czas, głównie z powodu niskiego poczucia własnej wartości.

  • Introwersja jest wtedy kiedy luzie po prostu cię męczą a bycie samemu z powodu niskiego poczucia wartości nie ma z tym nic do rzeczy w sensie skutki są takie same ale przyczyny inne wsn to nie wyklucza tego, że możesz być introwertykiem ale nie tak to się diagnozuje.